Przejdź do treści
  • Polski
  • English

Zakończenie roku stypendialnego 2019/2020 Programu Kirklanda

Tegoroczne zakończenie jubileuszowej, 20. edycji Programu Kirklanda odbyło się w nieco innej formule niż takie uroczystości w latach poprzednich.

Tradycyjnie wręczenie dyplomów całej grupie absolwentów odbywa się pod koniec czerwca na Uniwersytecie Warszawskim, ale w tym roku – ze względu na sytuację epidemiczną w Polsce i na świecie – odbyło się pięć spotkań w mniejszym gronie, we wszystkich miastach afiliacji: w Krakowie, w Lublinie, w Poznaniu, w Warszawie i we Wrocławiu. Spotkania te odbyły się w dniach 22-25 czerwca.

Dyplomy jubileuszowej edycji programu otrzymały 43 osoby ze wszystkich 11 państw objętych Programem. Dwadzieścioro z nich to posiadacze dyplomów z wyróżnieniem. Wybrani stypendyści, którzy poczynili największe postępy w nauce języka polskiego oraz wykazali się dużą aktywnością podczas pobytu w Polsce, zostali nagrodzeni. Serdecznie wszystkim gratulujemy!

Na uroczystościach obecni byli przedstawiciele Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, głównego fundatora Programu Kirklanda. Spotkania w miastach afiliacji były doskonałą okazją by wzięli w nich aktywny udział opiekunowie naukowi stypendystów.


Udostępnij:
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Copyright © Fundacja Liderzy Przemian
realizacja strony internetowej: rock the web