Przejdź do treści
  • Polski
  • English

Wolontariat w Europejskim Korpusie Solidarności

Alissa Orlova

Alissa od początku lutego jest wolontariuszką w ramach Europejskiego Korpus Solidarności w projekcie naszej Fundacji „ACT NOW – Wiedza i profesjonalizm w działaniu. Rozwój zasobów internetowych Europejskiego Korpusu Solidarności”. Alissa pochodzi z Ukrainy i interesuje się tańcem oraz sportem. Szczególnie ważne dla niej jest niesienie pomocy potrzebującym.
W Fundacji wspiera nas w działaniach promocyjnych i organizacyjnych.

ARCHIWUM

ALINA ȘAPOȘNICOV

Alina była wolontariuszką w ramach projektu „ACT NOW! – wiedza i profesjonalizm w działaniu. Rozwój zasobów internetowych ”Europejskiego Korpusu Solidarności. W naszej Fundacji była  września 2021 r. do sierpnia 2022 r. Alina pochodzi z Mołdawii i jest absolwentką Programu Study Tours to Poland dla studentów z 2018 r.

OLGA RUMMO

Olga jest wolontariuszką w ramach projektu „ACT NOW! – wiedza i profesjonalizm w działaniu. Rozwój zasobów internetowych” Europejskiego Korpusu Solidarności. W naszej Fundacji była w okresie od września 2019 do sierpnia 2020 r. Olga pochodzi z Białorusi i jest absolwentką Programu Study Tours to Poland dla studentów z 2017 r. Do obszaru jej zainteresowań należą: projektowanie stron oraz grafika, zarówno tradycyjna jak i komputerowa.

Wybrana aktywność Olgi w Fundacji Liderzy Przemian:

Wybrane grafiki, które Olga przygotowała w trakcie pobytu w Polsce:

Jej działalność w ramach wolontariatu można śledzić również na blogu:

https://medium.com/rummoolga-blog

IRYNA KONOPLIANKO

Od 1 października 2018 do 30 września 2019, ramach projektu Wolontariatu Europejskiego EVS gościliśmy wolontariuszkę z Ukrainy, Irynę Konoplianko, absolwentkę Programu Study Tours to Poland dla studentów z 2016 r. Wolontariuszka, biorąc udział w działaniach projektowych, rozwijała swoje umiejętności komunikacyjne, organizacyjne oraz związane z korzystaniem z nowych technologii. Głównym celem projektu „ ACT NOW! – wiedza i profesjonalizm w działaniu. Nowe zasoby internetowe” było stworzenie „okna możliwości” dla młodych ludzi na początku ich kariery. Iryna swoje działania i osiągnięcia dokumentowała na blogu:

https://konopliankointhespot.blogspot.com/

Copyright © Fundacja Liderzy Przemian
realizacja strony internetowej: rock the web