Przejdź do treści
  • Polski
  • English

Spotkanie absolwentów rocznika 2006/2007

Dziesięć lat temu poznali się na Programie Kirklanda. Pochodzą z różnych krajów i zajmują się bardzo różnymi sprawami. Ale z okazji okrągłej rocznicy pobytu w Polsce postanowili się spotkać…

I tak w dniach 1-2 października z okazji 10-lecia uczestnictwa w Programie Kirklanda odbyło się w Tbilisi spotkanie, na które przybyło 11 absolwentów. Inicjatorami i organizatorami spotkania był Aleksander Rusetsky i Oksana Alpern. Ich pomysłem było, by zobaczyć się po 10 latach, wymienić informacjami o swoich aktualnych zainteresowaniach zawodowych i zastanowić się, co wspólnie można robić i jak wykorzystać istniejący potencjał. Głównym tematem spotkania w dużej mierze były wspomnienia – co najbardziej się zapamiętało z czasów studiów, jakie zmiany w życiu przyniósł Program Kirklanda, jak wpłynął na życie uczestników. Sporo czasu poświęcono również omówieniu możliwości realizowania wspólnych projektów.

Spotkanie – obok radosnego świętowania – miało rzeczywiście charakter roboczy. Organizatorzy przygotowali broszurę z informacjami nt. aktualnych losów rocznika programu Kirlanda 2006/07.

Oprócz organizatorów do Tbilisi przyjechali: Oleg Żovtaneckij, Nadia Chuba, Alina Kernycka-Bojchuk, Natalia Horin ze Lwowa, Inna Jarulina z Kaliningradu, Iryna Lapszyna z Oxfordu, Iryna Mazak z Orchus (Dania), Denis Szeiko z Irlandii i Dina Ananian z Armenii. W spotkaniu wziął również udział Volodymyr Abramyuk (PK 2011/12) jako operator kamery oraz absolwenci gruzińscy: David Kandrevich i Sophia Khoperska (PK 2004/05) oraz Nicoloz Legashvili (PK 2007/08).


Udostępnij:
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Copyright © Fundacja Liderzy Przemian
realizacja strony internetowej: rock the web