Przejdź do treści
  • Polski
  • English

Ruszyła rekrutacja na jesienne wizyty STP dla studentów!

Zapraszamy młodych, zmotywowanych i aktywnych kandydatów z Białorusi, Mołdawii, Rosji (obwód kaliningradzki, nowogrodzki, woroneski, leningradzki i moskiewski) i Ukrainy do udziału w Programie Study Tours to Poland. Rekrutacja on–line trwa do 30 czerwca 2019 r.

Informację o wynikach konkursu każdy kandydat dostanie indywidualnie do 12 sierpnia 2019 r.

Program zapewnia zakwaterowanie, pełne wyżywienie, wsparcie wizowe oraz częściowy zwrot kosztów podróży. Wizyty odbędą się w październiku i listopadzie w międzynarodowych kilkunastoosobowych grupach i będą trwały 10-12 dni. Nie trzeba znać języka polskiego – spotkania będą tłumaczone!

Celem Programu Study Tours to Poland (STP) dla studentów jest pokazanie różnych aspektów życia w Polsce, przedstawienie mechanizmów przemian systemowych i modernizacji a także doświadczenia obecności w Unii Europejskiej. Wizyty to także okazja do spotkań z polskimi studentami, poznania organizacji pozarządowych i ciekawych form aktywności obywatelskich.

STP jest programem Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności administrowanym przez Fundację Liderzy Przemian i realizowanym przez Fundację Borussia we współpracy z innymi polskimi organizacjami pozarządowymi.

Szczegóły konkursu w językach kandydatów: http://www.form.studytours.pl/index.php/pl/konkurs

Udostępnij:
POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI

Copyright © Fundacja Liderzy Przemian
realizacja strony internetowej: rock the web