AKTUALNOŚCI

W dn. 10-17 marca w ramach programu Study Tours to Poland prowadzimy projekt Warsztaty STP dla 15 studentów z Białorusi, Rosji i Ukrainy, absolwentów wizyt studyjnych STP z ubiegłych lat. Zaproszeni uczestnicy to młodzi ludzie, którzy angażują się w życie swoich społeczności lokalnych.
Temat WARSZAWSKIEJ LETNIEJ SZKOŁY EURO-ATLANTYCKIEJ brzmi: The Politics of Technology: Information, Disinformation, and Security in a Digital Era. Fundacja Liderzy Przemian jest jednym ze współorganizatorów Akademii z ramienia Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Wnioski do udziału w wydarzeniu  są przyjmowane do 11 marca 2018 do godz. 23:59. Więcej informacji ...
W Tarnopolu 27 grudnia 2017 zostało otwarte Centrum Nauki Tarnopol (Science Centre Ternopil). Program Study Tours to Poland może poszczycić się tym, że Centrum to jest efektem wieloletnich starań i działalności absolwentów STP dla studentów – Chrystyny Bilinskiej i Mychajła Syrotiuka. W trakcie wizyty studyjnej w 2012 ...

O NASZYCH PROGRAMACH OPOWIADAJĄ

TARAS

UKRAINA

ukraina

Wizyta w Polsce uświadomiła mi, jak mogłaby wyglądać niedługo Ukraina. Teraz już wiem, co trzeba robić by tak się stało. Nasz kraje są podobne, więc u siebie musimy użyć tych samych praktyk.

NADIYA

MOŁDAWIA

mołdawia

Study Tours to Poland to nie tylko wizyty studyjne, ale też możliwość spotkania ludzi z innych krajów, którzy mają podobne do twoich ideały i cele. STP pokazuje nam, że razem możemy więcej.

VAKHTANG

GRUZJA

Program im. Lane’a Kirklanda to jedna z niewielu możliwości poznania wszystkich aspektów przeprowadzania ważnych przemian. To inkubator prawdziwych liderów.

NASZ FUNDATOR

WSPIERAJĄ NAS

nawa logo

Tworzymy środowisko ludzi, którzy wierzą w sens zmian.