AKTUALNOŚCI

W związku z zaistniałą sytuacją spowodowaną stanem epidemii w Polsce, nasz zespół pracuje on-line. Przygotowujemy i organizujemy nowe działania, które będziemy mogli zrealizować, gdy tylko to będzie możliwe.
28 stycznia w Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów tegorocznym stypendystom Kirkland Research. Zgromadzonych gości przywitała Agnieszka Mazur z Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, Agata Wierzebowska-Miazga i Urszula Sobecka z Fundacji Liderzy Przemian. W trakcie uroczystości stypendyści zaprezentowali wyniki projektów badawczych, które prowadzili w trakcie ...
Zapraszamy polskie organizacje pozarządowe chcące przyjąć studentów w ramach programu STUDY TOURS TO POLAND w 2020 roku do składania aplikacji. Konkurs trwa do 27 stycznia. Ruszył konkurs dla organizatorów wizyt studyjnych w 2020 roku Organizacje zainteresowane udziałem w konkursie zapraszamy do aplikowania online za pośrednictwem strony internetowej: http://form2.studytours.pl/  ...

O NASZYCH PROGRAMACH OPOWIADAJĄ

TARAS

UKRAINA

ukraina

Wizyta w Polsce uświadomiła mi, jak mogłaby wyglądać niedługo Ukraina. Teraz już wiem, co trzeba robić by tak się stało. Nasz kraje są podobne, więc u siebie musimy użyć tych samych praktyk.

NADIYA

MOŁDAWIA

mołdawia

Study Tours to Poland to nie tylko wizyty studyjne, ale też możliwość spotkania ludzi z innych krajów, którzy mają podobne do twoich ideały i cele. STP pokazuje nam, że razem możemy więcej.

VAKHTANG

GRUZJA

Program im. Lane’a Kirklanda to jedna z niewielu możliwości poznania wszystkich aspektów przeprowadzania ważnych przemian. To inkubator prawdziwych liderów.

NASZ FUNDATOR

WSPIERAJĄ NAS

nawa logo

Tworzymy środowisko ludzi, którzy wierzą w sens zmian.