AKTUALNOŚCI

WEASA 2019 Humans, Machines, Politics, Truth. zakończyła się uroczyście 17 lipca. Uczestnicy spędzili intensywne 10 dni na warsztatach i wykładach poświęconych problemom dezinformacji, bezpieczeństwa w sieci, wyzwań dla dziennikarstwa w erze cyfrowej i mediów społecznościowych. Aby wesprzeć absolwentów WEASA 2019 we wdrażaniu zdobytych umiejętności ogłaszamy konkurs na ...
9 lipca odbyła się uroczysta inauguracja Warszawskiej Letniej Akademii Euroatlantyckiej – WEASA. VII edycja Akademii odbywa się pod hasłem Humans, Machines, Politics, Truth.
31 maja rodzina Kirklandystów powiększyła się małego krasnala, a rodzina wrocławskich krasnali – o małego Kirklandystę. W Gmachu Głównym Uniwersytetu Wrocławskiego prof. Adam Jezierski, rektor UW oraz Agata Wierzbowska Miazga, Prezes Fundacja Liderzy Przemian odsłonęli figurkę Krasnala Kirkalndysty zadedykowaną absolwentom oraz stypendystom Programu Kirklanda, którzy przez minione ...

O NASZYCH PROGRAMACH OPOWIADAJĄ

TARAS

UKRAINA

ukraina

Wizyta w Polsce uświadomiła mi, jak mogłaby wyglądać niedługo Ukraina. Teraz już wiem, co trzeba robić by tak się stało. Nasz kraje są podobne, więc u siebie musimy użyć tych samych praktyk.

NADIYA

MOŁDAWIA

mołdawia

Study Tours to Poland to nie tylko wizyty studyjne, ale też możliwość spotkania ludzi z innych krajów, którzy mają podobne do twoich ideały i cele. STP pokazuje nam, że razem możemy więcej.

VAKHTANG

GRUZJA

Program im. Lane’a Kirklanda to jedna z niewielu możliwości poznania wszystkich aspektów przeprowadzania ważnych przemian. To inkubator prawdziwych liderów.

NASZ FUNDATOR

WSPIERAJĄ NAS

nawa logo

Tworzymy środowisko ludzi, którzy wierzą w sens zmian.